Stánky na akci 2022

PIZZERIE MATES 

Kamenná pobočka Pizzerie Mates vznikla v roce 2012 v Týnci nad Labem.I když jsme přímo u cyklostezky, tak nás práce na jednom místě po pár letech přestala naplňovat. Shodou náhod se nám naskytla možnost pořídit si na míru postavený Food Truck. A byla to láska na první pohled ( koupě se dokonce uskutečnila 14.2 na svátek zamilovaných ) Tak vznikl náš samostatný projekt MATES' - kámošova pizza. Se kterým vyrážíme společně na cesty aby jste mohli ochutnat pizzu z kvalitních Italských surovin, pečenou v kamenné peci na ohni. 


Hygotrend group


Chick-tricks.cz


Vitreca


Churros Bistro - Food Truck


SP Profi - Pracovní oděvy


DÉJÀ VU cafe bar 

V rámci Truck Week se můžete těšit i na bary od DÉJÀ VU cafe bar, kde Vám barmani a barmanky namíchají ty nejlepší drinky. Rozhodně se na baru zastavte! Těšíme se na Vás. 


Medvěd Hydro Design

Hydrografika, neboli metoda vodního tisku, je přenos barvy na libovolný předmět za použití speciální PVA fólie přes vodní hladinu. Hlavní výhodou této metody je dokonalé a přesné přenesení jakéhokoliv vzoru na velmi komplikované předměty jako jsou kola, části interiéru i exteriéru aut, helmy, zbraně, boty a spousta dalších. Možnosti jsou téměř neomezené. Pokud chcete, můžeme na díl vrátit staré nápisy a loga airbrushem na aplikovanou hydrografiku. Celé to potom přelakujeme a vydrží to napořád, lepší než nálepky Nebo vymyslíme něco naprosto originálního, nic není problém! Hydrografika samotná je Vám málo? Chcete něco ultraluxusního? OKej, umíme kombinovat hydrografiku a nejmodernější candy barvy k dosažení úžasné hloubky a barevných kombinací. Jsme jedno ze dvou plně profesionálních hydrografických studií v České republice. Udáváme trendy a přinášíme na trh nové technologie. Používáme dlouholetou praxí prověřené plniče, laky a fólie pro dosažení dokonalého výsledku. Kromě hydrografického potisku z ready-made fólií pro Vás rádi zhotovíme i fólii s Vaším vlastním designem.


Pojízdná palačinkárna z Řevničova 

Máme něco i pro milovníky slaného a sladkého. Jsme pojízdná palačinkárna z Řevničova. Připravujeme sladké i slané palačinky o několika druzích a vše jen z kvalitních surovin, čerstvého ovoce, pravé šlehačky...Dále připravujeme párky v rohlíku, nealko nápoje, poháry a espresso. Protože nepodporujeme plasty, vše podáváme v recyklovatelných obalech. Budeme se na Vás těšit. 


Metal Polishing - Vít Bednařík

Přijede k nám také Víťa Bednařík se svým stánkem a vybavením na leštění hliníku.


POSCA coloring

Nezbytný doplněk nejen pro vaše "truck bačkůrky".