Stánky na akci 2019

Občerstvení

Občerstvení bude na akci určitě dostatek pro každého. Vybere si každý to svoje co má rád.


Truck doplňky


Adventura - Tatrabus

Přátelé znáte speciál Tatrabus? Tatrabus je speciální terénní autobus cestovní kanceláře Adventura pro cesty do nepřístupných míst. Základem je podvozek Tatrovky z Dakaru, na kterou byla v roce 2008 namontována autobusová nástavba.
Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro naše unikátní výpravy do posledních divočin Evropy, Afriky i Asie, tedy do míst, která jsou jiným způsobem dopravy nedostupná. V posledních letech jezdí především na Island, kde se v období od června do září vystřídá 7 skupin klientů. U nás na srazu budou mít návštěvníci možnost se podívat dovnitř Tatrabusu a vyzkoušet si jaké to je sedět za volantem tohoto speciálu.
Prvních pět lidí co přijde na stánek CK Adventura@adventura.cz a řekne heslo Chci jet Vaším Tatrabusem spanilou jízdu dostane lístek na spanilou jízdu. Minimální věk dítěte je 10 let v doprovodu zodpovědné osoby.
ADVENTURA je jednou z předních českých cestovních kanceláří působící na trhu již od roku 1990. V naší nabídce naleznete poznávací zájezdy, dovolenou na kole, turistické programy i akce na zakázku.
Aktivně zaměřené zájezdy mají širokou škálu náročností, od zájezdů vhodných i pro rodiny s malými dětmi až po výpravy pro zdatné cestovatele, takže svoji dovolenou si u nás najde doslova každý. Vybrat si
můžete z více než 400 titulů zájezdů do 134 zemí celého světa! Navštěvujeme nejkrásnější místa světa a naším cílem je splnění cestovatelských snů našich klientů, jejich hluboký cestovatelský zážitek a skutečné
poznání navštívených oblastí. Podrobné informace o zájezdech naleznete na www.adventura.cz 

Maxi Shower Truck

Vážení přátelé, kolegové, kamarádi, návštěvníci a účastníci našeho srazu. Exkluzivně pro vás se nám podařilo domluvit Maxi Shower Truck, což jsou pojízdné sprchy. Vašek Řízky se svým Liazem Xena a sprchovacím návěsem dorazí už v pátek a bude až do neděle, aby jste měli možnost se umýt a vysprchovat. Cena sprchy bude 65 Kč a doufáme, že budou řádně využity, aby v případě dalšího ročníku mohl zase přijet mezi nás 

Vysílačky Milín 

TRUCKMACHINE

Jsme čeští výrobci doplňků do kamionů. Naši doménou je především výroba
odkládacích polic a stolků jak sériově, tak i na zakázku. Stejně tak
vyrábíme i závěsy, bordury, záclonky, přehozy, polštáře atd.
Těšíme se na Vás, na prvním ročníku Truck Week!
Team TruckMachine.cz

Metal Polishing - Vít Bednařík

Přijede k nám také Víťa Bednařík se vím stánkem a vybavením na leštění hliníku.


Pavel polštářky

Znáte Pavla a Martinu? Pokud ne, tak nejspíš Pavel polštářky, že vám to nic neříká? Tak je osobně poznáte u nás, nejen je, ale i jejich originální okrasné polštářky a kostky nejen do trucků. Zavítají k nám z Plzeňska kousek jižně od Plzně.

POSCA coloring

Nezbytný doplněk nejen pro vaše "truck bačkůrky".

HÖDLMAYR

Firma HÖDLMAYR nám ukáže svoje dva specialy na přepravu osobních, ale také nákladních vozidel.