Sponzoři 2019

Sponzoři


D1 nonstop trailer servis s.r.o. 

OK TRANS

Eurovia

Buggyra

Marius Pedersen

HAAPRINT

Spolgas

Vanhool

Hodlmayr

Tvoje Drogérie

Yovanny Investment s.r.o.

AutoBox

Kraus výroba reklamy


Metal Polishing - Vít Bednařík 


VAKO - LOGISTIC - Autodoprava


KooperativaHaribo

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci naší akce. Kdo má rád sladké menší hádanka. Je to gumové, různých barev a tvarů, různých příchutí, ale nejznámější v podobě medvídka. Pokud hádáte správně, dovolte nám představit sponzora jehož medvídci jsou známé po celém světě.  

Je nám ctí, že mezi nás dorazí HARIBO se svými sladkostmi nejen pro nejmenší. Haribo se podílí sponzorstvím a co hlavně, oslaví s námi mezinárodní den dětí, kde nebudou chybět atrakce Hariba, soutěže, medvídci Haribo v životní velikosti mezi námi a spousta sladkostí. Těšíte se? My ano.  

Strom Sever Louny

Společnost STROM PRAHA a.s. je výhradním distributorem špičkové zemědělské, zahradní, komunální a golfové techniky John Deere pro ČR. Tento slavný americký výrobce se stal v roce 2018 pánem českého trhu s traktory a vy budete mít tu možnost vidět tyto naše skvosty zblízka. Z našich dalších značek, jež zastupujeme, bude k vidění také závěsná technika značky BEDNAR FMT zaměřená na zpracování půdy, výživu rostlin a zakládání porostů ve spolupráci s předními farmami a značka KRAMER se svými nakladači a teleskopickými manipulátory, jež jsou na našem trhu v současnosti těmi nejobratnějšími stroji k dostání. 

Trux

Prodej a montáž trubkových ochranných a nosných rámů pro nákladní automobily. Společnost byla první na evropském trhu, která vytváří a vyrábí přední ochranné rámy pro nákladní automobily.

odkaz : https://trux.se/?lang=cs

Produkty jsou přizpůsobené pro velkou škálu nákladních vozidel. Produkty jsou přizpůsobené pro velkou škálu evropských nákladních vozidel.


Město Louny

Na akci se značně podílí město Louny.

Havana Bar

Věnují se párty servisu již přes 10 let na všech různých akcích. Soustředí se však na večerní párty s hudbou, kde se jejich bar velmi dobře snoubí s atmosférou a podpoří ji jak poctivými a kvalitními drinky z originálních surovin tak samotnou dobrou náladou, úsměvem na tváři a nasvíceného designem stanu s barem.

Pocházejí z města měsíční krajiny a to ze Sokolova.  Na jejich baru si přijdou na chuť i ti nejlepší fajnšmekři. V nabídce s sebou vždy vozí kvalitní drinky a mícháme výborné koktejly.  


Pivovar Zichovec

Tak vážení přátelé i nepřátelé našeho srazu Truckweek. S radostí vám můžu oznámit že na srazu určitě hlady ani žízní trpět nebudeme. Ať už zásluhou našich stánkařů a nebo díky rodinnému pivovaru Zichovec. 


TruckArt

Nabízí výrobu nerezových dekorů v zrcadlovém lesku nejen pro kamiony za přijatelné ceny+výrobu na přání zákazníka s možností. Různých nerezových dekoračních plechů.


POSCA coloring

Nezbytný doplněk nejen pro vaše "truck bačkůrky".


Terminal Trans - Autodoprava

Pinc s.r.o.  -  Autodoprava Sponzoři z našich řad

Marek Nagy
Marek Nagy
Zdeněk Cipl
Zdeněk Cipl
Tom Háša Hasík
Tom Háša Hasík
Václav Kovář - Mladší
Václav Kovář - Mladší
Pavel Šobr
Pavel Šobr
Jan Michalec
Jan Michalec
Tomáš Lev
Tomáš Lev
Josef Merhaut
Josef Merhaut
Petr Šedivý
Petr Šedivý
Radek Tesařík
Radek Tesařík
Magda Stříbrná
Magda Stříbrná