záloha veci

záloha veci

Vložte svůj text...

18. dubna 2022

Většina si užívá Velikonoc ale my makáme pořád. Čas se blíží 27.5.2022 je za dveřmi. Přípravy vrcholí a můžeme Vám ukázat malou ochutnávku co máme připraveného pro řidiče kteří budou mít uhrazenou registraci do 15.5.2022. Máte se opravdu na co těšit díky firmě #schwarzmüller.

! Registrace stále běží ! 

3. dubna 2022

Přední český a světový stuntrider na čtyřkolce. Poprvé sedl na čtyřkolku v roce 2015 a od té doby se zvládl naučit vše, co nyní předvádí, vyhrát 2x soutěž ve Stuntridingu v ČR, předvedl 11 triků jako první na světě - tzn. že je sám vymyslel, natrénoval a jako první na světě je zařadil do svého portfolia. Jeden z těchto triků zůstával dlouhou dobu jen jeho, až v roce 2020 se našel někdo, kdo trik dokázal předvést také. Aktuálně vystupuje na nejrůznějších akcích, pracuje na nových tricích ve dvou lidech a především se chystá na pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů.Bude se na Vás těšit 27.5. - 28.5.2022 na letišti.

3. dubna 2022

Konečně Vám můžeme představit finální verzi letáčku. Zároveň si Vás dovolujeme touto cestou pozvat na 2.ročník srazu kamionů na letišti v Panenském Týnci. Truckweek se koná ve dnech 27.5.-29.5.2022.Ať už jste majitelem vozidla nebo majitelem firmy a nebo fanoušek velkých trucků. Samozřejmě přivítáme moc rádi i řidiče dodávek a kinderkamionů. Po dvouleté pauze díky Covidu si myslíme, že si akci řádně užijeme a vynahradíme 2 roky zákazů. Náš sraz podpoří spousta významných firem ať už výrobců a nebo přímo dopravců. Generálním partnerem je firma #Schwarzműller která nám představí širokou škálu svých vozidel z výrobního závodu v Žebráku. Tímto celé firmě moc děkujeme....K vidění bude spousta dalších firem které Vám představíme v následujících dnech. Budeme rádi když rozšíříte naše řady a zavítáte mezi nás, místa máme dost. Letiště má pevný povrch z větší části je beton nebo asfalt, takže se nemusíte bát že někde zapadnete. Na své si přijdou fanoušci každé věkové kategorie. Ať už děti, pro které chystáme oslavu dětského dne, formou soutěží, kolotočů a tématických her za drobné odměny. Tak i jejich tatínky a maminky kteří si tento víkend také přijdou na své. Během víkendu se o Vaše bříška postarají stánkaři, kteří Vám nabídnou různé dobroty ať už sladké nebo slané. Nezapomínáme ani na pitný režim (párty bus má plnou nádrž)alko i nealko. Každopádně bude místo i na sladkou tečku ve formě zmrzliny a cukrové vaty.S plným bříškem se můžete nechat vynést do oblak vrtulníkem, formou vyhlídkových letů po okolí a nebo si prohlédnout celý areál letiště. Společně si užijeme sobotní večer s moderátory rádia #Kiss #SoniaEdde, #AlešMatoušek, #RadekHrdina a jejich Kiss Mixem. Na závěr nám dovolte poděkovat, všem majitelům zúčastněných firem ať už za finanční nebo jinou podporu. Také našemu teamu a všem lidem kteří nám pomáhají a ještě určitě pomůžou. Těšíme se na Vás a přejeme úspěšný start do nového týdne.

3. dubna 2022

#Michaela #Dragounová..... ano.. to je energická moderátorka z Prahy, která má ráda smích, pozitivně naladěné lidi a pracuje jak v televizi, tak ve dvou celoplošných rádiích. Miluje zábavu, dobré jídlo a pití a už se moc těší na 2. ročník Truck Weeku, kterým Vás s radostí provede. Tak sebou vemte skvělou náladu a doražte, protože to bude stát rozhodně za to.